صفحه اصلي | درباره ما | خدمات | گالری | تماس با ما | ورود مدیران    
     
 

 

 

لیپوماتیک لیپوساکشن :

روش لیپوماتیک  لیپوساکشن به روز ترین و آخرین متد علمی لیپوساکشن بدون جراحی در دنیا میباشد که تائیدیه سازمان FDA آمریکا را نیز دارد.

در این روش توسط امواج اینفراسونیک (HTZ-20) ابتدا سلولهای چربی شکسته, سپس توسط حرکت سه بعدی کانولا تخلیه می شوند. این دستگاه لیپوماتیک   لیپوساکشنبا توجه به اینفراسونیک بودن به صورت هوشمند عمل کرده و در صورت تماس با عروق خونی حرکت دستگاه لیپوماتیک   لیپوساکشن متوقف می شود که به علت همین عامل مجوز FDA دریافت نموده است .

از این روش جهت خارج سازی چربی بدون برش جراهی در نواحی شکم, پهلوها, پشت, چانه و گردن, بازوها, ران, باسن, زانو و ساق پا استفاده می شود .

محاسن این دستگاه sp6 که آخرین ورژن دستگاه موجود در دنیا می باشد :

 

1- عدم امکان آمبولی چربی

2- حرکت سه بعدی کانولا لیپوماتیک  لیپوساکشن: با توجه به این حرکت سه بعدی نسبت به دستگاههای دیگر (لیپولیزر) که دو بعدی می باشند تخلیه بهتر و یکنواخت تر چربی زیر جلدی و در نتیجه زیبایی و طبیعی تر بودن پوست بعد از  لیپوماتیک  لیپوساکشن را سبب می شود .

3- حرکت سه بعدی کانولا لیپوماتیک  لیپوساکشن  باعث تحریک کلاژن سازی در ناحیه مورد نظر  می شود که در نتیجه در جمع شدن و سفت شدن پوست تسریع ایجاد می کند.

4- امواج اینفراسونیک دستگاه لیپوماتیک  لیپوساکشن باعث بی حسی موضعی و لیز شدن سلولها می شود که در نتیجه در زمان جراحی و بعد آن راحتی بیمار را سبب می شود .

5-با توجه به استفاده از امواج اینفراسونیک, بی ضرر بودن این امواج برای بدن ادم (ورم)  و آسیب موضعی بسیار کمتری نسبت به روشهای دیگر ایجاد می کند .

6- دوران نقاهت بسیار کم برای بیمار بعد از لیپوماتیک  لیپوساکشن

7- دسترسی و عملکرد بالا در نواحی فیبروزه و سفت توسط دستگاه لیپوماتیک  لیپوساکشن sp6

8- توانایی عملکرد در نواحی زانو و ساق پا توسط دستگاه لیپوماتیک  لیپوساکشن sp6

9-سیستم محافظتی دستگاه لیپوماتیک  لیپوساکشن باعث حفاظت از سه بافت مهم شامل عروق اعصاب و عضله میشود, کانولای لیپوماتیک  لیپوساکشن با حرکت نوسانی 600 بار در دقیقه چربی ها را (break down)شکسته  و بصورت امولسیون در اورده و سپس دستگاه لیپوماتیک  لیپوساکشن انرا خارج میکند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 
 
لیپوماتیک  
 
 
 
رده بندی خدمات
 
 
 
خدمات این کاربر 
 
پوست مو زیبایی
 
   تعداد بازدید ها از این صفحه : 16591
Design By Bankesite.com